«

»

Янв 10 2018

Распечатать Запись

Нездійсненних завдань не буває!

На початку 2018 року цех електричних мереж відзначив свій ювілей — 25 років від дня створення. За чверть століття цех виховав багато фахівців і підтвердив, що йому під силу будь-які завдання.

Цех електричних мереж (ЦЕМ) виріс в самостійний підрозділ з дільниці електричного цеху, щоб вирішувати широкий спектр завдань з обслуговування мереж промислової зони, але географія роботи не обмежується Енергодаром.

Територіально об’єкти розкидані і обсяг роботи досить великий. Ведеться обслуговування позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Юність» в Кирилівці, а також 30-кілометрової зони всіх постів радіаційного контролю Запорізької АЕС, Зовнішнього кризового центру в Запоріжжі і ряду інших об’єктів.

Цех складається з групи експлуатації, інспекції та абонентської служби, групи з ремонту пристроїв релейного захисту та автоматики, високовольтної лабораторії.

Також в нього входить дільниця з ремонту електротехнічного устаткування, яка займається ремонтом кабельних і повітряних ліній, закритих трансформаторних підстанцій, електричного обладнання заводу нестандартного обладнання і трубопроводів, заводу спеціальних конструкцій, обладнання підстанцій, електродвигунів, мереж освітлення зовнішніх об’єктів ВП ЗАЕС.

Щоб забезпечити надійну роботу устаткування, в ЦЕМ є пересувна лабораторія, що укомплектована приладами для високовольтних випробувань. Вона дозволяє оперативно знаходити пошкодження на лініях, обладнана власним генератором.

ЦЕМ бере активну участь у продовженні терміну експлуатації енергоблоків тісною взаємодією з Запорізьким експертним центром, який дає дозвіл на продовження експлуатації електричного обладнання.

Попереду у цеху електричних мереж чимало цікавих завдань, наприклад, будівництво сонячної електростанції, яка буде підключена до мереж ЦЕМ.

«Це дуже клопіткий проект, але наші висококваліфіковані фахівці багато чого вміють і здатні вчитися. З такими кадрами, впевнений, проблем в обслуговуванні будь-якого об’єкта не виникне», — розповів начальник підрозділу Петро Горбач.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35937