«

»

Дек 29 2017

Распечатать Запись

Новорічний подарунок жителям Іванівки! Запустили в роботу нову систему водопостачання

Вже декілька років місцеві мешканці одного з районів села Іванівка страждали від нестачі води. За нею для господарчих і навіть гігієнічних потреб доводилося їздити до криниць, що розташовані в центрі села ̶̶ за 1,5 — 2 кілометри. Неможливо було поливати присадибні ділянки та городи, утримувати худобу.

І от нарешті для жителів четвертої бригади села Іванівка було урочисто відкрито нову систему водопостачання. Цей район охоплює аж сім вулиць, а це — 70 домоволодінь та 150 задоволених мешканців! Загальна вартість проекту склала біля 1 мільйона 400 тисяч гривень, які виділені обласного бюджету.

Голова обласної ради Гліб Пригунов Глеб Пригунов (Gleb Prigunov) коментує: «Покращення ситуації у віддалених селах та районах – показник успішного впровадження реформи децентралізації. Мережа водопостачання – це лише один з кроків до позитивних змін!».

Проект з будівництва цілої системи водопостачання включає в себе свердловину глибиною 54 метри , водонапірну вежу ємністю 15 кубічних метрів, понад 2 кілометри водогону та 3 водозабірні колонки.

Володимир Бондарчук, депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка, за яким закріплений цей район : «Я добре пам’ятаю прийоми громадян у Іванівці, де неодноразово піднімалось це болюче питання. Завдяки депутатм обласної ради, децентралізаційним процесам, сьогодні ми разом радіємо цій невеличкій перемозі».

Загалом у Іванівської громади великі перспективи розвитку. Зокрема, наступного року будуть розпочаті роботи по будівництву нового дитячого садочка у центрі Іванівки. Зараз вже виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35905