«

»

Дек 28 2017

Распечатать Запись

У держбюджеті-2018 заклали 2 млрд грн на будівництво Решетилівської траси

2 млрд грн на будівництво нових ділянок траси «Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка» передбачили в держбюджеті на 2018 рік. Про це повідомив голова бюджетного комітету Верховної Ради України Андрій Павелко.

Цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтували майже 67,5 км трас. Оновлювали автомагістралі на криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. У 2018-му роботи на трасах планують продовжити.

«У 2017 році діяв митний експеримент — надприбутки від розмитнення вантажів залишалися в регіонах на ремонт і будівництво доріг. У 2018 році до цього джерела фінансування додається Дорожній фонд, який буде наповнюватися з акцизів, ввізного мита, зібраних на місцях. Це дозволить акумулювати на ремонт доріг України рекордну за роки незалежності суму — 46,7 млрд грн», — розповів Андрій Павелко.

2 млрд грн спрямують на будівництво траси «Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка». Зведуть нові ділянки дороги – в об’їзд Царичанки, Китайгороду, Лобойківки, Петриківки. Загалом прокладуть 12 кілометрів шляху.

«Ми докладемо всіх зусиль, щоб ці 2 млрд грн були ефективно використані в майбутньому році», — додав голова бюджетного комітету.

Цьогоріч Решетилівську трасу вже оновлювали – капітально відремонтували шість кілометрів шляху. Уклали подвійний шар асфальтобетону, встановили відбійники, нанесли розмітку.

У держбюджеті-2018 заклали 2 млрд грн на будівництво Решетилівської траси

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35901