«

»

Дек 28 2017

Распечатать Запись

Запорізька АЕС: підсумки ремонтної кампанії — 2017

Ремонтна кампанія 2017 року на Запорізькій АЕС була насиченою, складною і напруженою, але персонал станції успішно впорався з усіма поставленими завданнями.

З підключенням до мережі енергоблока №1 після закінчення планового ремонту ремонтна кампанія року, що минає, завершилася. Ремонти п’яти енергоблоків виконані вчасно і з належною якістю. Тривалість ремонтного періоду склала 565 діб, що на 10 діб менше запланованого.

Велику частку ремонтного часу — 263 дні, взяв на себе третій енергоблок, який був зупинений не лише для планового ремонту, але і для продовження терміну експлуатації.

«Ремонтна кампанія в 2017 році була досить складною через накладення ремонтів. Цього року насиченими через одночасне виконання робіт на енергоблоках №1, №3 та №4 стали серпень-вересень», — розповів заступник начальника відділу планування проведення ремонтів ВП ЗАЕС Віталій Білой.

На блоках №1, №4 і №5 в цьому році були виконані середні ремонти, а на №6 триває капітальний.

«В наступному 2018 році нас чекає багато цікавої роботи, перш за все це продовження терміну експлуатації четвертого блока. Якість роботи обладнання на станції з року в рік поліпшується, завдяки тому, що проводяться роботи з заміни, модернізації та реконструкції», — прокоментував Віталій Білой.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35897