«

»

Дек 18 2017

Распечатать Запись

П’ятеро мешканців Дніпропетровщини – переможці всеукраїнського диктанту

Підбиті підсумки радіодиктанту національної єдності. Переможцями стали 124 учасника, серед яких – п’ятеро мешканців Дніпропетровщини.

Кращими знавцями рідної мови стали Інна Баранова з Нікополя, Тетяна Красіна та Софія Панченко з Кривого Рогу, Юлія Резніченко з Дніпра, Людмила Хоменко з Жовтих Вод.

Диктант національної єдності проходив вже всьоме. Щоб перевірити свої знання української, потрібно було просто увімкнути Українське радіо, написати текст та надіслати його до столиці. Учасниками стали близько 30 тисяч людей. Це не лише мешканці України. Були листи із Франції, Іспанії, Італії, Німеччини, Латвії, Ізраїлю, Фінляндії, Казахстану, а також з Канади, Австралії, Польщі, Туреччини, Єгипту, Нідерландів та навіть Росії.

До диктанту долучилися школярі, студенти, службовці, робітники, науковці, митці, журналісти, домогосподарки, багатодітні матері, пенсіонери, люди з особливими потребами, ветерани Другої світової війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС, АТОвці та їхні рідні, працівники держустанов та організацій.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35505

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.