«

»

Дек 18 2017

Распечатать Запись

У 2017 році на Дніпропетровщині втілили близько 200 інфраструктурних проектів

2017-й став для Дніпропетровщини роком масштабного будівництва. У регіоні звели та реконструювали близько 200 соціальних об’єктів – садочків, шкіл, лікарень, доріг. Про досягнення 2017-го — у річному звіті ДніпроОДА.

«2017-й став для Дніпропетровщини роком масштабних соціальних проектів. В області капітально відремонтували понад 160 доріг, реконструювали 13 дитсадків, будівництво ще 4 — розпочали «з нуля», оновили більше 10 медзакладів, реалізували понад 20 екопроектів, облаштували близько 30 альтернативних котельних. Загалом на розвиток області витратили 1,5 млдр грн. Це стало можливим завдяки децентралізації – реформі, ініційованій Президентом України Петром Порошенком», — розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Цьогоріч на Дніпропетровщині капітально відремонтували понад 160 комунальних доріг, які до цього не бачили нового асфальту десятиліттями. Вперше за роки незалежності України оновлювали й автомагістралі державного значення. Капітально ремонтували Решетилівську, Запорізьку, Донецьку та Криворізьку траси.

У садочках області створили 1,5 тисячі додаткових місць. 13 дитячих закладів капітально відремонтували. У Дніпрі відкрили садочок, збудований за сучасними технологіями «з нуля». Заклали 4 нові дитсадки у Підгородному, Обухівці, Іларіоновому, Кам’янському. Кожен – на 115 малюків.

По всій Дніпропетровщині відремонтували понад 20 шкіл. Зокрема, оновили Петриківську школу, у якій відкрили першу в Україні ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей. Тепер в області вже 17 таких спеціалізованих класів. А ще – понад півсотні медіатек. Це сучасні бібліотеки, в яких можна спілкуватися та навчатися. Вони зручні для дітей з особливими потребами.

Модернізація торкнулася й лікарень області. Цьогоріч вони отримали близько півсотні одиниць медобладнання – ангіографи, томографи, апарати штучної вентиляції легенів. Відремонтували понад 10 медзакладів. Зокрема, реконструювали педіатрію лікарні ім. Руднєва – тепер там сучасний інтер’єр, який нагадує дитячий садочок, та новітнє обладнання. А ще — перший в Україні реабілітаційний центр новонароджених.

Близько 30 котелень в дитсадках, школах та медзакладах перевели на альтернативне паливо. Такі котельні звели й у дніпровських лікарнях №4 та №9. Вони входять до трійки найпотужніших в Україні.

У 2017 році на Дніпропетровщині втілили рекордну кількість екологічних ініціатив. Реалізували понад 20 проектів у 8 районах області — розчищували та зариблювали річки, ліквідовували підтоплення. Ці ініціативи покращили життя понад 100 тисяч мешканців регіону.

Реалізували близько 30 проектів для бійців АТО та їхніх родин. Освітні курси, реабілітація та оздоровлення – все спрямовано на адаптацію військових у мирному житті. Цьогоріч талановиті бійці виступили на другому всеукраїнському фесті «Пісні, народжені в АТО» та записали диск з власними композиціями. У Музеї АТО відкрили внутрішню експозицію, а біля ДніпроОДА звели Алею пам’яті, присвячену загиблим захисникам.

Особлива увага – проектам для молоді. Близько 2 тисяч старшокласників стали учасниками Клубу молодого лідера та зустрілися з відомими та успішними людьми. Ще близько 6 тисяч школярів відвідали патріотичні екскурсії «Шляхами героїв».

«Дніпропетровщина однією з перших в країні прийняла бюджет-2018. Вже знаємо: будувати та реконструювати будемо ще більше. Цифри говорять самі за себе: на розвиток регіону передбачили в 1,5 рази більше коштів, ніж цьогоріч – 2,2 млрд грн», — додав Валентин Резніченко.

Публічний звіт про підсумки 2017 року можна переглянути за посиланням:https://www.slideshare.net/DnipropertrovskStateAdministration/2017-84346241


У 2017 році на Дніпропетровщині капітально відремонтували понад 160 доріг


Оновили близько 20 шкіл


Тепер школи – не сірі однотипні будівні, а яскраві та сучасні навчальні заклади


Тепер у них є сучасне обладнання…


та буккросинги


У Петриківській школі відкрили першу в Україні ресурсну кімнату


Нині ресурсних кімнат – вже 17 по всій області


Відкрили й понад півсотні медіатек


У 2017 році в області створили 1,5 тисячі місць в дитсадках


У Дніпрі відкрили дитсадок, збудований «з нуля»


До лікарень області закупили близько півсотні одиниць нового обладнання


У Дніпрі після реконструкції відкрили сучасну дитячу поліклініку…


та педіатричне відділення лікарні ім Руднєва


Облаштували близько 30 альтернативних котельних


Втілили понад 20 екопроектів


Серед них – розчищення та зариблення річок


Цьогоріч пройшов вже другий всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»


Відкрили внутрішню експозицію Музею АТО


У ній – вражаючий мультимедійний зал


Облаштували Алею пам’яті


Для школярів організували екскурсії «Шляхами героїв»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35494