«

»

Дек 07 2017

Распечатать Запись

Оновлено кадровий резерв керівного складу Запорізької АЕС

Комісія на чолі з генеральним директором Запорізької АЕС внесла зміни до кадрового резерву на 2018 рік. Переглядався резерв керівників підрозділів та їх заступників.

Комісія з кадрового резерву скликається у разі потреби. Перегляду підлягають всі посади керівників, які існують на станції. Ця процедура проходить раз на рік. І раз у півроку при необхідності відбувається оновлення. Для кожного рівня кадрового резерву сформована комплексна програма навчання і розвитку.

На кожну посаду має бути не менше двох-трьох кандидатів. Але через обмеження за віком — 58 років, деякі резервісти були виключені з кадрового резерву зі збереженням права заміщати керівника на період його відсутності.

Згідно з положенням, в резерві на посаду керівника повинен знаходитися працівник, який має відповідну освіту, обов’язково досвід роботи, а також є перспективним фахівцем, що володіє якостями лідера і високим потенціалом до розвитку. За цими критеріями йде відбір до кадрового резерву.

Найбільш перспективних працівників, здатних обійняти керівні посади, представили керівники підрозділів. Попередньо резервісти пройшли співбесіду з цеховою комісією і безпосередньо з керівником.

5 осіб стали самовисуванцями, самостійно запропонувавши свою кандидатуру до кадрового резерву.

«Працівник має право запропонувати свою кандидатуру до кадрового резерву. При цьому він повинен пройти оцінку лідерських якостей у навчально-тренувальному центрі і співбесіду з керівником, до кадрового резерву якого висувається» — розповів начальник управління кадрів Запорізької АЕС Володимир Черноляхов.

Також кожному з самовисуванців належить пройти особисту співбесіду з генеральним директором.

При поточному перегляді в кадровий резерв були зараховані 32 особи. Всі вони повинні пройти програму підготовки та атестуватися.

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35302