«

»

Дек 07 2017

Распечатать Запись

Дніпровські п’ятиборці вибороли «золото» на всеукраїнському чемпіонаті

Дніпровські спортсмени взяли загальнокомандне «золото» на всеукраїнському чемпіонаті серед юніорів з п’ятиборства, що пройшов у Харкові. Загалом зі змагань наша команда привезла шість медалей. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Від області на змагання їздили п’ять спортсменів. Найбільше відзначилися Владислав Ридванський та Руслан Мосєйкін. Загалом вони вибороли шість медалей для нашої команди», — розповіла директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, заслужений тренер України Діна Міфтахутдінова.

Руслан Мосєйкін у командному заліку виборов дві золоті медалі. В особистому ж – отримав «срібло» в юніорській та «бронзу» в молодіжній підгрупі.

Спортсмен Владислав Ридванський виборов два «золота» в особистому та командному заліку.

«Вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Владислав Ридванський завоював 243 очка з фехтування, 293 очка з кінного спорту. Також він добре проявив себе у плаванні та бігу зі стрільбою, де виборов 301 та 599 очок відповідно. Обійшов представників своєї команди та харківського спортсмена», — додала Діна Міфтахутдінова.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35250