«

»

Дек 05 2017

Распечатать Запись

ЗАЕС отримала мобільні дизель-генераторні станції для енергоблоків №4-6

На Запорізьку АЕС надійшли три мобільні дизель-генераторні станції (МДГС) для енергоблоків №4-6. Це обладнання впроваджується на атомній станції в рамках виконання заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки.

«Це унікальне обладнання — мобільне, укомплектоване різноманітними додатковими підсистемами, окремі системи мають дублюючий елемент. Тобто все продумано так, щоб відмовостійкість була максимальною» — розповів керівник напрямку дизель-генераторного обладнання компанії «Далгакіран компресор Україна» Євген Янін.

МДГС — комплексне обладнання, що складається з декількох вузлів. Дизельна електростанція змонтована в 40-футовий шумозахищений всепогодний контейнер, на базі причепа МАЗ і тягача КРАЗ підвищеної прохідності.

Мобільні дизель-генераторні станції, що надійшли на ЗАЕС, вже пройшли вхідний контроль. Далі їх передадуть службі головного фахівця з енергетичних реакторів — власнику даного обладнання на енергоблоках. Після чого на майданчику автотранспортного цеху МДГС пройдуть випробування під навантаженням на номінальну потужність.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35225