«

»

Дек 04 2017

Распечатать Запись

На Дніпропетровщині унікальні підлітки показали ровесникам майбутнє

Понад 20 унікальних дітей-спікерів та 400 учасників – у залі. У Дніпрі пройшла Всеукраїнська конференція тинейджерів «Завтра_2037». Талановиті підлітки ділилися зі сцени своїм баченням майбутнього.

«ДніпроОДА працює з дітьми давно. Ми реалізуємо безліч проектів з підлітками, серед них – «Клуб молодого лідера», екскурсії «Шляхами героїв». Наразі разом з партнерами ми організували конференцію тинейджерів і допомогли потрапити на неї не тільки дітям з Дніпра, а й бажаючим з усієї області», — розповіла Ольга Горб.

Конференція «Завтра_2037» — платформа для спілкування розумних та креативних дітей. Назва – символічна: через 20 років – у 2037 році – ці підлітки стануть вченими, бізнесменами, відомими співаками, дизайнерами, юристами. Саме вони творитимуть майбутнє країни.

««Завтра_2037» — це платформа для дітей, які живуть «завтра» і мислять майбутнім. Вони розумні, відкриті, креативні. Вони винахідники проектів, корисних для навколишнього середовища і суспільства. Вони хочуть трансформувати економіку, не бояться виступати перед великою аудиторією і хочуть летіти в космос. Ми переконані, що в кожному регіоні, в кожному місті є своєї унікальні діти. В їхніх руках майбутнє, і ми хочемо їх чути», – сказала генеральний директор СЕО медіакомпанії Ekonomika+, співорганізатор конференції Ірина Рубіс.

Учасникам конференції – від 11 до 19 років. Серед них – 15-річна киянка Єлизавета Годовікова – авторка проекту поліпшення стану довкілля в містах.

«Ми, підлітки, постійно щось придумуємо, у нас гарна уява. Та дуже рідко задум реалізовується – на це просто нема грошей, діти ж ще не заробляють. Я хочу навчити ровесників, як не поховати свою ідею, а втілити її в життя з найменшими витратами», — поділилася Єлизавета.

15-річний Міша Миколишин – інженер-розробник, переможець конкурсу NASA Space Apps Challenge. Він приготував презентацію з мотивації та таймменеджменту.

«Шлях до великого починається з малого. Сьогодні ділюся своїми п’ятьма секретами, як прямувати до мети, працювати над проектами та доводити їх до кінця», — розповів Міша.

16-річний історик, FrontEnd-розробник Кирил Демченко з Дніпра разом з друзями розробив додаток на телефон. За його допомогою можна подорожувати, не встаючи з дивану.

«Ми створили українську альтернативу відомим світовим програмам. Наша екскурсія-онлайн дозволить мандрувати різними містами. Додаток можна буде завантажити за місяць», — поділився Кирил.

Юні винахідники, математики, хіміки, програмісти, автори проектів поліпшення довкілля, співаки та поети надихнули відвідувачів конференції «на повну».

«Прийшов побачити, чого досягли мої ровесники. Навіть не сподівався дізнатися стільки цікавого. Наразі пишу книгу, та видавати не збирався. Тепер впевнений у своїх силах. Ця зустріч переконала мене стати спікером наступного року і презентувати на конференції написаний роман», — поділився 16-річний Антон Роїк.

Під час конференції дітей не тільки навчали, а й розважали. Майстер-класи з робототехніки та бої дронів, інтелектуальні ігри та фотозона, подорожі віртуальною реальністю – сумувати не доводилося нікому.

Всеукраїнську конференцію унікальних тинейджерів у Дніпрі організували ДніпроОДА, «Ощадбанк», інтернет-ресурс WoMо та Mastercard та інші компанії-партнери. Планують, що після Дніпра схожі форуми проведуть у Львові та Одесі.


У Дніпрі пройшла Всеукраїнська конференція унікальних тинейджерів «Завтра_2037»


Понад 600 підлітків зібралися «зазирнути» у майбутнє


«ДніпроОДА працює з дітьми давно. Ми реалізуємо безліч проектів з підлітками, серед них – «Клуб молодого лідера», екскурсії «Шляхами героїв». Наразі ми організували конференцію тинейджерів і допомогли потрапити на неї не тільки дітям з Дніпра, а й бажаючим з усієї області», — розповіла Ольга Горб


Підлітки-винахідники, науковці та підприємці ділилися своїми напрацюваннями


«Ми створили українську альтернативу відомим світовим програмам. Наша екскурсія-онлайн дозволить мандрувати різними містами. Додаток можна буде завантажити за місяць», — поділився 16-річний історик, FrontEnd-розробник Кирил Демченко з Дніпра


Зустріч була інтерактивною – учасники не залишались осторонь


Вони задавали питання та вносили пропозиції


На конференції можна було не тільки повчитися, а й розважитися:..


помандрувати до віртуальної реальності,..


покерувати роботами…


та взяти участь в інтерактивних опитуваннях


«Прийшов побачити, чого досягли мої ровесники. Навіть не сподівався дізнатися стільки цікавого. Наразі пишу книгу, та видавати не збирався. Тепер впевнений у своїх силах. Ця зустріч переконала мене стати спікером наступного року і презентувати на конференції написаний роман», — поділився 16-річний Антон Роїк


На конференції тинейджери знайшли однодумців та друзів

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35186