«

»

Дек 01 2017

Распечатать Запись

Спортивно-оздоровчий комплекс ЗАЕС відзначає 25-річчя

2 грудня спортивно-оздоровчий комплекс Запорізької АЕС відзначить своє 25-річчя. Вихованок спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС, учасниць Олімпійських ігор, найсильніших спортсменок світу з паурліфтінгу Раїсу Топоркову, Аліну Кумейко та їх тренера Сергія Кумейко знає не тільки Україна, але і світова спортивна громадськість.

У поточному році на світовій першості Україну представляли п’ять веслувальників, двоє з них — також вихованці Енергодарської школи веслування Людмила Бабак і Денис Давидов. П’ятиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу 2016 року каноістка Людмила Бабак під керівництвом свого тренера Сергія Сніжко завоювала перемогу на чемпіонаті світу.

Спортивно-оздоровчий комплекс включає в себе дитячо-юнацьку спортивну школу, водноспортивну базу і басейн.

ДЮСШ спеціалізується за шістьма напрямками: плавання, веслування на байдарках і каное, шахах, вільної боротьби, волейболу та футболу. В даний час в дитячо-спортивній школі постійно займається 534 юних спортсмена. Є також сектор оздоровчої та спортивної роботи, чиє завдання поширюється на залучення в спорт персоналу Запорізької АЕС і мешканців міста.

У спортивному комплексі працюють три заслужених тренера України, вісім тренерів вищої категорії. За цей час підготовлено сім майстрів міжнародного класу.

Велике значення приділяється і розвитку масового спорту. Спартакіада ​​Запорізької АЕС проводиться з 2001 року. У ній бере участь понад чотири тисячі працівників нашого підприємства. Це відкрита спартакіада, в якій беруть участь працівники теплової станції, силових структур, пожежної частини та інших організацій нашого міста.

На базі спортивних об’єктів ЗАЕС проходять першості Запорізької області, етапи всеукраїнських чемпіонатів. Є ряд заходів, які проводяться у нас в рамках всеукраїнського календаря.

СОК ЗАЕС сьогодні є центром спортивного життя міста.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35155