«

»

Ноя 15 2017

Распечатать Запись

Нікопольський відділ внутрішніх справ відсвяткував 100-річний ювілей

Урочисті заходи відбулися 10 листопада. У Нікопольському краєзнавчому музеї відкрилась виставка «100 років на варті порядку», на якій ветерани, співробітники, представники міської влади та гості оглянули експозицію, зібрану за досить тривалий час. Серед експонатів були унікальні фото, документи, нагороди, погони та формений одяг, які несуть у собі вікову історію.

Не оминули в цей святковий день і пам’ять співробітників, які віддали свої життя під час виконання службових обов’язків. На пам’ятнику біля відділу поліції відбулась панахида за загиблими, де правоохоронці та представники влади поклали квіти та вшанували померлих хвилиною мовчання.

Наступний обов’язковий для відвідування пункт – могила Івана Сірка. Правоохоронці традиційно відвідують могилу легендарного отамана, вшановуючи багату історію Нікопольського краю. Ансамбль «Микитин Ріг» зустрів винуватців свята жвавими піснями та короваєм. До підніжжя могили Сірка поклали квіти та поринули у історію, завдяки екскурсії від працівників краєзнавчого музею.

Завершальним етапом святкування став концерт у Культурно-спортивному-комплексі НЗФ. На захід завітали почесні гості – міський голова Андрій Фісак, заступники міського голови, начальник Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря, керівники підприємств міста. Ветеранів та діючих працівників Нікопольського відділу поліції за плідну працю, досягнення у роботі та відданість своїй справі було зокрема нагороджено Подяками міського голови та Подяками від обласного управління поліції. Зі сцени лунали лише теплі слова вдячності за сумлінне виконання обов’язків, побажання здоров’я та, головне, мирного неба.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34718