«

»

Ноя 14 2017

Распечатать Запись

На Дніпропетровщині планують відкрити Почесне консульство Латвії

У Дніпрі планують відкрити Почесне консульство Латвійської Республіки. Це дозволить поглибити торгово-економічні, освітні та культурні зв’язки між областю та балтійською країною. Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана та латвійського посла Юріса Пойканса.

«На Дніпропетровщині втілюємо реформи, ініційовані Президентом України Петром Порошенком. Ми одними з перших перейшли на систему електронних держзакупівель Prozorro. Завдяки децентралізації втілили сотні важливих інфраструктурних проектів. Наша задача – розвиток економіки та покращення інвестиційного клімату. Зокрема, прагнемо розширити співпрацю з Латвією, адже вважаємо, що цей напрямок має величезний потенціал», — наголосив Олег Кужман.

Поглибити співпрацю між Дніпропетровщиною та Латвією має допомогти Почесне Консульство, яке планують відкрити вже найближчим часом.

«Ми дуже добре розуміємо ту біду, з якою стикнулася Україна — практично щодня гинуть бійці. Зараз відбувається дуже важкий процес становлення української державності. Ми зі свого боку готові підтримати вас у всіх починаннях. Зокрема, корисним може бути наш досвід реформ, — зазначив Юріс Пойканс. — Діалог між Україною та Латвією дуже добре розвивається. Сподіваюся, що після відкриття консульства ми зможемо ці зв’язки поглибити».

Нині в Україні три Почесні консульства: у Львові, Одесі та Чернігові. За словами Юріса Пойканса, всі вони мають хороші напрацювання в торгово-економічній та освітній сферах.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34667