«

»

Ноя 10 2017

Распечатать Запись

Дніпряни дізнаються більше про німецьку культуру

У Дніпрі відбудеться фестиваль «Тижні Німеччини в Україні 2017». Мешканці міста і області зможуть ближче познайомитися з західноєвропейскою культурою, переглянути кіно сучасних авторів та класичну виставу у виконанні німецьких артистів балету. Про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

«Вперше відкриття «Тижнів Німеччини в Україні 2017» пройде не в Києві, а в Дніпрі. Акція стартує 10 листопада та триватиме 16 днів. Для гостей підготували круглі столи, кінопокази та багато іншого. Буде цікаво», — зазначили в Генеральному консульстві Федеративної Республіки Німеччина.

З 13 години 10 листопада в холі Оперного театру в Дніпрі усі бажаючі зможуть оглянути інформаційні стенди про діяльність німецьких організацій.

Того ж дня о 19:00 дніпровські поціновувачі класичного мистецтва зможуть побачити балет «Лебедине озеро», де будуть задіяні українські та німецькі солісти. Він відбудеться в оперному театрі, додали в консульстві.

«Також 10-го листопада стартує фестиваль «Нове німецьке кіно». Там мешканці Дніпра і області побачать стрічки сучасних німецьких кінематографістів мовою оригіналу з субтитрами», — зауважили в консульстві.

Протягом двох тижнів проходитимуть конференції й круглі столи, під час яких вітчизняні й німецькі бізнесмени зможуть зустрітися та обмінятися контактами. Школярі та студенти, у свою чергу, дізнаються про німецькі освітні програми.

Це вже четверті «Тижні Німеччини» в Україні. Заходи триватимуть з 10 по 26 листопада у більш ніж 10-ти містах України.

Детальна інформація на сайті

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34637