«

»

Ноя 09 2017

Распечатать Запись

Представники Запорізької АЕС беруть участь в XV Міжнародному форумі «ПЕК України: сьогодення і майбутнє»

У Києві проходить XV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», в якому ВП «Запорізька АЕС» бере участь у складі експозиції ДП «НАЕК  «Енергоатом».

Організаторами заходу виступають Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міжнародний виставковий центр.

Атомну енергогенеруючу галузь представляє ДП «НАЕК «Енергоатом» і відокремлені підрозділи компанії: Запорізька, Южно-Українська, Рівненська та Хмельницька атомні станції, «Атомремонтсервіс», «Атоменергомаш», «Аварійно-технічний центр», «Атомприлад» і «Автоматика і машинобудування».

Під час роботи спільної експозиції відвідувачі мають можливість познайомитися з роботою всіх чотирьох АЕС України, в тому числі і найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції. На сьогоднішній день ЗАЕС виробляє 22% від загальної генерації електричної енергії в країні і понад 40% від вироблення електроенергії атомними станціями України.

В рамках XV Міжнародного форуму відбувся День атомної енергетики, основним організатором якого виступила компанія «Енергоатом». Під час заходу відбулися панельні дискусії та круглий стіл.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34625