«

»

Ноя 09 2017

Распечатать Запись

Студенти-екологи Таврійського державного агротехнологічного університету знайомилися з Запорізькою АЕС

По корисну інформацію про атомну енергетику і з ознайомчою екскурсією на об’єкти Запорізької АЕС приїхали студенти-екологи Таврійського державного агротехнологічного університету з м. Мелітополь.

Студенти і викладачі прослухали лекцію про Запорізьку АЕС і атомну енергетику України в інформаційному центрі ЗАЕС, після чого побували на проммайданчику станції, відвідали турбінне відділення енергоблока №4, ознайомилися з роботою пристанційного сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП).

Далі гості, слухаючи докладну розповідь про принцип функціонування, об’їхали гідротехнічні споруди станції, на власні очі змогли побачити, як атомна станція взаємодіє з навколишнім середовищем і самостійно зробити для себе висновок про екологічні аспекти такої взаємодії.

Завершився насичений і пізнавальний екскурс на повномасштабному тренажері блочного щита управління навчально-тренувального центру ЗАЕС.

«Дуже добре продумана організація екскурсії, всі супроводжуючі нас працівники станції дохідливо і доступно подавали інформацію. Було цікаво, велике спасибі!» — поділилися враженнями студенти.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34597