«

»

Ноя 08 2017

Распечатать Запись

Працівників культури Дніпропетровщини привітали з професійним святом

Актори драми і комедії, опери та балету, працівники клубів, музеїв і бібліотек з’їхалися до Дніпра. У філармонії їх привітали з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.


У Дніпропетровській філармонії ім.Когана – святково


Тут відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва


На свято з’їхалися культпрацівники зі всієї області


«Вітаю вас зі святом! Ви відкрили двері своїх закладів для дітей-переселенців, і для воїнів АТО. Ви виїжджаєте на передову з концертами та підтримуєте високий патріотичний дух захисників. У непростий час несете людям радість», — підкреслив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков.


Грамоти й подяки нагородженим


Святкові квіти


«Сьогоднішнє свято об’єднує представників всіх галузей культури – від працівників театру до музейників. Щороку культура стає ближче до людей: бібліотеки комп’ютеризуються, в театри квитки можна замовити онлайн. Рухаємося в ногу з часом», — розповіла начальник управління культури, національностей та релігій ДніпроОДА Наталія Першина.


Зал – заповнений


«Берегти історію та підтримувати культуру – дуже важливо. Музеї – це «банк» народної спадщини. Адже хто не пам’ятає минулого – не вартий майбутнього», — поділилася директор народного історико-краєзнавчого музею ім.П.Калнишевського в селі Покровське Нікопольського району Лариса Гладкочуб.


Для всіх запрошених – святкова вистава


На сцені класика: оперета «Сільва»


Хороша музика – запорука гарного настрою

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34590