«

»

Ноя 08 2017

Распечатать Запись

Глобальний досвід експлуатації — безцінний помічник у підвищенні рівня безпеки

За допомогою об’єднаної інформаційної системи досвіду експлуатації, до якої підключені всі вітчизняні АЕС, проводиться ознайомлення персоналу з інформацією про події на АЕС України та світу.

Зовнішній досвід експлуатації — дуже важливий напрямок роботи. Це інформація про події, що відбуваються на всіх станціях. Фахівці Запорізької АЕС використовують її, щоб не допустити повторення подій, що трапилися. Використовуючи зовнішній досвід експлуатації, лише в минулому році на ЗАЕС було розроблено близько 900 заходів.

Зараз активно розвивається аналіз корінних причин подій, відхилень і порушень в роботі обладнання. Вони виявляються за допомогою спеціальних методів, які дозволяють виявити справжні причини і розробити необхідні заходи, щоб виключити повторення аналогічних подій в подальшій практиці.

Окремої уваги вимагають малозначимі події, дефекти, невідповідності, що відбуваються на обладнанні. Від успішності і своєчасності їх виявлення значною мірою залежить факт непереростання їх в значимі події.

Протягом всього періоду існування в відділі досвіду експлуатації Запорізької АЕС не раз змінювалася структура і чисельність фахівців, але обсяги завдань, що виконувались, через появу нових напрямків роботи, завжди збільшувалися.

«У нашому відділі створена атмосфера довіри і взаємодопомоги, яка дійсно допомагає в роботі. Кожен фахівець — просто знахідка для діла, всім би таких людей» — розповів начальник відділу досвіду експлуатації Альберт Рябуха.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34575