«

»

Ноя 08 2017

Распечатать Запись

У Магдалинівці вперше за півсторіччя капітально ремонтують будинок культури

У Магдалинівці капітально ремонтують будинок культури. Там уже утеплили фасад і перейшли до внутрішніх робіт. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Розвиваємо обласну інфраструктуру — таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Будуємо дитсадки, реконструюємо школи, ремонтуємо дороги. А ще – оновлюємо будинки культури. На ці заклади не звертали уваги десятки років, тепер вони стають сучасними осередками культурного життя, місцем збору творчих особистостей», — зауважив Валентин Резніченко.

Магдалинівський будинок культури не бачив капітального ремонту 50 років – з часу відкриття. Тепер там працюють будівельники: вже утеплили фасад, замінили вікна і двері, укріпили аварійну стіну.

«Будинок культури живе активним життям, тут проводимо багато заходів. Тому оновлення закладу нам дуже потрібне, аби можна було з гордістю «тримати марку», — поділилася директор будинку культури Оксана Баранець.

На часі – внутрішні роботи. Будівельники оздоблюють приміщення, замінюють електрику, каналізацію, систему опалення, фарбують стіни. В кожному приміщенні встановлюють кондиціонери. В актовій залі додатково утеплюють стіну за сценою.

«Взимку було холодно, діти займалися танцями в кофтах. А тепер, чекаємо, що буде тепло, учні танцюватимуть у костюмах», — сподівається керівник зразкового колективу «Перлина» Магдалинівського будинку культури Світлана Литвин.

Після ремонту в оновленому будинку культури проводитимуть шлюбні церемонії для молодят Магдалинівського району.

Ремонт закладу планують завершити наступного року.


У Магдалинівському будинку культури вперше за півсторіччя капремонт


Там утеплили фасад…


Укріпили колись аварійну стіну. Її продовжать оновлювати…


Замінюють електрику…


Оновлюють систему теплопостачання…


Ремонтують актову залу


«Оновлення закладу нам дуже потрібне, аби можна було з гордістю «тримати марку», — Оксана Баранець


У кожному приміщенні будуть нові кондиціонери


«Взимку було холодно, діти займалися танцями в кофтах. А тепер, чекаємо, що буде тепло», — Світлана Литвин


Ремонт планують завершити наступного року

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34561