«

»

Ноя 07 2017

Распечатать Запись

У ДніпроОДА капелан з Америки розкаже бійцям про подолання моральної травми війни

Що таке моральна травма війни? Як повернутися до спокою? Скільки часу знадобиться для адаптації до мирного життя? На ці та інші запитання відповість полковник-капелан із США Роберт Гікс. 11 листопада на семінар-тренінг у ДніпроОДА запрошуються АТОвці, родини загиблих, волонтери, психологи.

«Хлопці, які повертаються з АТО, потребують не тільки соціальної, а й психологічної адаптації. Особливо це стосується тих, хто був тяжко поранений. Ми можемо бачити ампутовану кінцівку бійця, але не можемо бачити рани його душі. Як долати бойовий стрес, розкаже у ДніпроОДА американський полковник у відставці. Лекція буде корисною для всіх, кого торкнулася війна», – зазначила координатор Центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Військові, сім’ї загиблих, волонтери дізнаються, як загоїти незримі рани душі, соціалізуватися в мирному житті та як керувати стресом в критичних ситуаціях.

Крім того, під час зустрічі гість з Америки розкаже про свій професійний шлях та війни, на яких йому довелося побувати.

Безкоштовний семінар-тренінг відбудеться в суботу, 11 листопада за адресою: Дніпро, облдержадміністрація, пр. О.Поля, 1, 1-й поверх, кругла зала.

Об 11:00 – зустріч з родинами загиблих, о 13:30 – з учасниками АТО, волонтерами, психологами.

Роберт Гікс – відомим фахівець з питань травматичного стресу та релігійного екстремізму. Служив 32 роки у Збройних Силах США. Керував військово-повітряним підрозділом Національної гвардії.

Викладав у закордонних коледжах та університетах Болівії, Австралії, Фіджі, Канаді, Румунії, Кенії. Автор десяти книг, спікер міжнародного класу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34533