«

»

Ноя 07 2017

Распечатать Запись

Цьогоріч у Магдалинівському районі відремонтували чотири комунальні дороги

У селі Личкове Магдалинівського району вперше за десятки років капітально відремонтували вулицю Широку. Загалом цьогоріч в районі оновили чотири дороги, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко ставить перед нами завдання: оновити інфраструктуру Дніпропетровщини, створити комфортне середовище для мешканців області. Раніше до комунальних доріг у малих населених пунктах «руки не доходили» десятиріччями. Тепер ситуація змінилася докорінно. Ми щороку оновлюємо близько 160 таких автошляхів. Ремонт – тільки капітальний», — зазначив Валентин Резніченко.

Раніше вулицю Широку у селі Личкове можна було назвати і «Глибокою», сміються місцеві. Водії проїжджають цю дорогу, прямуючи з Дніпропетровської до Харківської області, тому трафік там зазвичай насичений. Розбите за роки експлуатації покриття люди пригадують з острахом.

«Такі ями були, велосипедом не можна було проїхати. А тепер – ми задоволені. Навіть уявити не могли, що нам зроблять таку рівну дорогу!», — поділилася мешканка села Личкове Любов Дудка.

Дорогу довжиною майже півтора кілометра відремонтували за місяць обласним коштом.

«Ми щиро вдячні губернатору за те, що нам відремонтували дорогу, тому що силами сільської ради це було б неможливо. Вулиця Широка для нас дуже важлива – на ній і амбулаторія, і школа… Тепер місцеві їздитимуть з комфортом», — розповів сільський голова Личкового Анатолій Чуприна.

Цьогоріч у Магдалинівському районі відремонтували чотири вулиці у селах Іванівка, Приют, Личкове та смт Магдалинівка. Загалом у 2017-му на Дніпропетровщині з оновленим покриттям – близько 160-ти вулиць.


Дорогу в селі Личкове Магдалинівського району не ремонтували десятиріччями


Тепер на вулиці Широкій — рівне покриття


«Такі ями були, велосипедом не можна було проїхати. А тепер – ми задоволені», — Любов Дудка


Дорогу відремонтували протягом жовтня


Селяни з острахом пригадують минуле бездоріжжя


Вулиця Широка виводить у Харківську область


«Ми щиро вдячні губернатору за те, що нам відремонтували дорогу, тому що силами сільської ради це було б неможливо.», — Анатолій Чуприна


Нині проїжджати тут можна без віражів


На вулиці амбулаторія


Веде вона і до школи

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34526