«

»

Ноя 07 2017

Распечатать Запись

В амбулаторіях Дніпропетровщини з’явилася електронна черга

Електронна черга – в медзакладах Дніпропетровщини. Нову систему роботи з пацієнтами вже випробовують Дніпро та Кривий Ріг. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, записатися на прийом в амбулаторію можна онлайн.

«Записатися на прийом до лікаря онлайн – більше не міф. Така практика вже є в амбулаторіях Дніпра та Кривого Рогу. Пацієнтам не потрібно поспішати за талончиками рано вранці, аби потрапити до лікаря аж після обіду. Вони самі можуть обирати зручний час. Така система ліквідує й черги під кабінетами фахівців, – розказав Валентин Резніченко. – Прагнемо зробити життя наших мешканців комфортнішим. На цьому наголошує Президент Петро Порошенко. Поширити практику електронної черги плануємо на весь регіон».

Окрім онлайн запису до лікаря система передбачає ще кілька модулів. Це електронний реєстр пацієнтів, медична інформація про них, зокрема дані про диспансерний облік, додали в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА. Сюди ж заносяться дані про виписку рецептів.

«Така система дозволяє позбутися тонни паперів, у тому числі – й медкарток. Усі дані про пацієнта, зокрема результати аналізів та обстежень, лікарі зможуть бачити просто на власних моніторах. Турбуватися за безпеку даних не варто – система конфіденційна та надійна», – розповіли в департаменті.

Нині така система впроваджується в амбулаторіях 11 Центрів первинної медико-санітарної допомоги Кривого Рогу та Дніпра.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34518