«

»

Ноя 07 2017

Распечатать Запись

Інструктори-методисти дистанційно пройшли курси підвищення кваліфікації

У навчально-тренувальному центрі пройшло навчання інструкторів-методистів інноваційним технологіям у сфері управління персоналом. Навчання дистанційне і проводилося через Skype.

Психолого-педагогічний курс підвищення кваліфікації включав в себе як теоретичне навчання, розраховане на 40 академічних годин, так і самостійні роботи. Заняття проводилися у формі презентацій, ділових і рольових ігор з подальшими дискусіями.

«Після моніторингу різних навчальних закладів, ми зупинилися на Харківській Українській інженерно-педагогічній академії, — розповіла інженер групи організації навчання керівників і фахівців Шушанік Балаян. — Академія вибрана не випадково, адже цей навчальний заклад готує інженерів-педагогів, які можуть передавати свої знання іншим».

«Я вперше на дистанційному навчанні. Безумовний плюс в тому, що таке навчання можна організувати в будь-який момент і запросити необхідний склад викладачів. Мені імпонує, що на курсі багато ділових і рольових ігор. Дуже сподобалася тема про розвиток інноваційної культури фахівця, її функції та принципи формування» — зазначив керівник групи підготовки керівного персоналу Віталій Корольов

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34515