«

»

Ноя 02 2017

Распечатать Запись

Цьогоріч «гаряча лінія» психологічної підтримки для АТОвців допомогла майже півтисячі людей

Цьогоріч на «гарячу лінію» психологічної підтримки для АТОвців при ДніпроОДА звернулися майже 500 людей. Всі отримали безкоштовну конфіденційну допомогу, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Після повернення з АТО наші хлопці потребують не лише фізичного, а й психологічного відновлення. Не всі готові звернутися до спеціалізованих реабілітаційних центрів – хтось не визнає проблему, інші соромляться. На «гарячій лінії» психологічної підтримки при ДніпроОДА можна отримати конфіденційну кваліфіковану консультацію. Цього року такою можливістю скористалися майже півтисячі людей. Серед них – не лише бійці, а й їхні рідні», — розповів Валентин Резніченко.

На «гарячій лінії» працюють професійні психологи. Вони надають «швидку» психологічну підтримку – знаходять потрібні в конкретний момент слова та дають надію. Після консультації телефоном фахівці радять, куди можна звернутися за подальшою допомогою.

Телефон «гарячої лінії»: 0-800-505-085.

«Гарячу лінію» психологічної підтримки для АТОвців при ДніпроОДА відкрили у 2015 році. Така допомога бійцям та їхнім рідним — частина соціальних ініціатив Президента України Петра Порошенка.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34422