«

»

Ноя 02 2017

Распечатать Запись

Від підтоплень у будинках врятують півтори тисячі мешканців Кривого Рогу

До кінця року у Кривому Розі розчистять балку Кандибіна. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, від підтоплень у будинках врятують півтори тисячі мешканців Центрального району.

«Поліпшення екологічного стану Дніпропетровщини – це завдання, яке ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Цьогоріч втілюємо у життя близько 20 екопроектів. Вони не лише відновлюють «здоров’я» природи, але й роблять комфортнішим життя понад ста тисяч людей. Зокрема, після розчистки балки Кандибіна у Кривому Розі про підтоплення у будинках забуть півтори тисячі мешканців», – сказав Валентин Резніченко.

Балка Кандибіна – це колишня шахта, яку затопило водою. Дамба поступово замулювалась, перетворюючись на смердюче болото. А згодом тут взагалі утворилося стихійне сміттєзвалище. Через це страждали мешканці навколишніх будинків. Кого не підтоплювало – потерпали від постійного смороду.

«Це просто була канава з водою та сміттям. Не пройти, не проїхати. Дуже неприємно. А зараз дивлюсь – ведуться роботи», – поділилася місцева мешканка Ганна Шевчук.

«Грязюка, сміття, неприємний запах. Нарешті ми про це забудемо», – сказала місцева мешканка Раїса Лазаренко.

«Ця балка завжди лякала всіх, та головне лихо – комарі. Вони просто «загризали» нашу малечу. Вдячні, що звернули увагу на цю проблему», – розповіла завідувач місцевого дитсадка №306 Наталія Волочан.

«Я народився – тут вже все було занедбано. Тобто 27 років на цьому місці грязюка, темінь, іншого не бачив. Небезпечне місце, яке всі намагаються обходити десятою дорогою. Сподіваюсь, що зараз все розчистять, буде гарна паркова зона», – сказав місцевий мешканець Єгор Кучма.

Розчисти півтора кілометра балки підрядники планують до кінця року.

«Працюємо на декількох ділянках одночасно. Вже ліквідували незаконне сміттєзвалище, розчистили дно, нині укладаємо труби для пропуску води, ведемо земельні роботи», – зазначив представник підрядної організації Сергій Заднепряний.

У планах – створення рекреаційної зони, поділився голова Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Сергій Нєженцев.

«Тягнути вже не можна було, а самостійно впоратися з таким проектом місцевому бюджету було б важко. Добре, що виділили обласні кошти. Тепер вирішиться не лише екологічне питання. Наші мешканці отримають нову рекреаційну зону – хочемо облаштувати сквер», – пояснив він.


У Кривому Розі занедбану балку перетворять на зону відпочинку


Спочаку балку Кандибіна очистять від сміття


Дамбу — позбавлять від мулу


Люди забудуть про сморід


… та підтоплення у будинках


Десятки років балку оминали десятою дорогою


Та вже скоро місце стане окрасою Кривого Рогу


Завершити роботи будівельники планують цьогоріч

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34419