«

»

Ноя 02 2017

Распечатать Запись

Машини, що забезпечують комфортні умови роботи

Термін експлуатації пароежекторних машин, що охолоджують повітря на енергоблоках, продовжується разом з продовженням ресурсу енергоблоків.

«Наше обладнання досить надійне в експлуатації і може прослужити ще роки, але йому також потрібна модернізація — поліпшення ефективності використання з урахуванням досвіду експлуатації та сучасних вимог. Ми замінили теплообмінні трубки головного конденсатора, це значно підвищило надійність експлуатації пароежекторних машин. На всіх енергоблоках були змонтовані прилади обліку питної води, виконана заміна баків охолодженої води, монтаж регуляторів рівня випарника», — поділився ст. майстер дільниці з ремонту та обслуговування пароежекторних машин оперативно-ремонтної служби енергоремонтного підрозділу Олексій Береговий.

З метою оптимального використання хімічно знесоленої води на всіх енергоблоках встановлені роздільні гідрозатвори. Економічна вигода від такої модернізації очевидна, хімзнесолена вода має свою вартість, а пароежекторна машина використовує її досить багато, тому економна витрата — розумне рішення, якщо врахувати кількість машин, енергоблоків та роки експлуатації.

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34399