«

»

Ноя 02 2017

Распечатать Запись

У Нікополі проводять благоустрій території міста та готуються до зими

Управління житлово-комунального господарства проводить капітальні ремонти у житловому фонді міста. Наразі відремонтували 15 покрівель в будинках комунальної власності та ОСББ.  Також продовжуються капітальні роботи на водопровідних мережах і мережах зовнішнього освітлення.

За кошти з міського бюджету триває реконструкція скверу на площі Незалежності. Роботи проводитимуть в два етапи. Перший —  у 2017-му році, включатиме в себе укладення тротуарної плитки та вперше в нашому місті – встановлення системи автоматичного поливу рослин. Найближчим часом у сквері будуть висаджені кущі калини та молоді дуби.  У 2018 році реконструкцію продовжать. Планується озеленення з висадження багаторічних квітів та рослин і встановлення ліхтарів та лавок.

Нещодавно спеціалістами управління ЖКГ міської ради сумісно з представниками Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації проведена перевірка готовності спецтехніки та посипкових матеріалів для забезпечення утримання дорожнього господарства в період снігопаду та ожеледиці.

 

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34387