«

»

Ноя 01 2017

Распечатать Запись

Як не захворіти в осінню негоду: поради лікарів

За тиждень на Дніпропетровщині зафіксували понад 12 тисяч випадків захворювання вірусними респіраторними інфекціями. Прості поради, які допоможуть уникнути недугу, дали в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Зростання захворюваності на ГРВІ в області – звичайне сезонне явище. Низька температура повітря, холодний вітер та сирість даються в знаки, — розповіли в департаменті. – За останній тиждень на Дніпропетровщині виявили понад 12 тисяч випадків захворювання на ГРВІ. Цей показник на 17% нижчий, ніж в аналогічний період минулого року. Епідеміологічний поріг не перевищений».

Щоб уникнути хвороби, лікарі радять вдягатися за погодою та віддавати перевагу речам із натуральних тканин. Необхідно звернути увагу і на харчування: їсти більше фруктів та овочів, кисломолочних продуктів, менше споживати м’яса, виключити жирні, копчені, занадто солоні продукти, алкоголь. Також слід уникати багатолюдних місць, контакту з хворими, частіше прибирати та провітрювати приміщення. За перших проявів нездужання потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

Сезон захворюваності на ГРВІ буде продовжуватися орієнтовно до травня наступного року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34356