«

»

Окт 13 2017

Распечатать Запись

13 жовтня останній день прийому документів для участі у конкурсі з визначення переможців — суб’єктів мікро- та малого підприємництва

Шановні суб’єкти господарювання, нагадуємо Вам, що 13 жовтня останній день прийому документів для участі у  конкурсі з  визначення переможців — суб’єктів мікро- та малого підприємництва на отримання  часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, отриманими в банках на реалізацію проектів.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів — суб’єктів мікро- та малого підприємництва, які зареєстровані та здійснюють діяльність на території м.Нікополя і перебувають на обліку в Нікопольській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, реалізують бізнес-проекти зі створення нових робочих місць, підпадають під вимоги та умови конкурсу.

Нагадуємо про порядок одержання необхідної інформації про конкурс:ознайомитись з Порядком часткової компенсації відсоткових ставок  за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва можна на офіційному веб-сайті Нікопольської міської ради в мережі Інтернет http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua) в розділі Публічна інформація/документи НМР/ рішення виконавчого комітету / рішення від 07.06.2017 № 302  або в управлінні економічної політики (м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, каб.№3, каб №29).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33952