«

»

Окт 11 2017

Распечатать Запись

На Дніпропетровщині розпочався епідемічний сезон з грипу та гострих респіраторних захворювань

За минулий тиждень у зв’язку із захворюванням на гострі респіраторні інфекції за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося 13 тисяч 713 мешканців Дніпропетровщини. Серед дітей до 17 років зареєстровано 10 тисяч 235 випадків. Про це повідомляє Дніпрограз із посиланням на дані Дніпропетровського обласного лабораторного центруМіністерства охорони здоров’я України.

При цьому показник захворюваності по області менше показника минулого року на 19%, а епідемічний поріг по області поки що не перевищено. Найбільші рівні захворюваності зафіксованоі серед мешканців м.Павлоград, м.Вільногірськ та Нікопольського району.

У зв’язку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинено навчально-виховний процес серед учнів першого класу Булахівської загальноосвітньої школи Павлоградського району.

Медики зазначають, що найефективніший спосіб вберегти себе від грипу — проходити щорічну вакцинацію. Кількість, яким планується провести щеплення проти грипу в епідсезон 2017/2018рр. по Дніпропетровській області, складає 35609 осіб.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33888