«

»

Окт 11 2017

Распечатать Запись

Будь-які операції на обладнанні неможливі без лабораторії технологічних вимірювань

І в ремонтну кампанію на Запорізькій АЕС, і при роботах з продовження терміну експлуатації енергоблоків — разом з усім колективом станції працює лабораторія технологічних вимірювань.

Функції і завдання лабораторії поширюються на всі види метрологічних робіт з повірки засобів вимірювальної техніки, каналів вимірювальних інформаційних систем, а також випробувального устаткування. Лабораторія вимірює параметри потоку, витрати, рівня, об’єму речовин, тиску, вакууму, температури, оптико-фізичні властивості, фізико-хімічний склад речовин.

«Для підвищення надійної і безпечної експлуатації атомної електростанції особливе значення має точність вимірювань всіх технологічних параметрів. Роботи, які виконує персонал лабораторії технологічних вимірювань — не що інше як вагомий внесок в надійну і ефективну роботу енергоблоків ЗАЕС. У нас утворився дружний колектив, в ньому кожен — висококласний фахівець» — розповіла начальник лабораторії Людмила Мікаєлян.

Лабораторія розділена на три групи (група вимірювальних інформаційних систем, група температурних, теплофізичних та фізико-хімічних вимірювань, група витрати, тиску і рівня) і у кожної з них свій напрямок діяльності, своя специфіка при організації та проведенні робіт.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33876