«

»

Сен 20 2017

Распечатать Запись

Медики не намагаються зірвати прийняття медичних законопроектів

Всупереч маніпуляціям з приводу пікетування медичними працівниками органів державної влади, які поширюються в ЗМІ, народний депутат України Андрій Шипко зауважив, що така ситуація склалася через відсутність діалогу між МОЗ та профспілками щодо існуючих проблем у галузі.

Профспілка працівників охорони здоров’я має низку доречних зауважень та пропозицій щодо розв’язання надважливих питань реформування, але не менш важливими вимогами медпрацівників є підвищення рівня заробітної плати та ліквідація «зрівнялівки».

Медики не намагаються зірвати прийняття медичних законопроектів, а лише потребують реакції на їхні потреби. Медичні працівники вимагають призначення міністра охорони здоров’я – відповідального за усе, що відбувається в галузі, збільшити обсяг медичної субвенції, здійснювати медичну реформу з урахуванням думки медичної спільноти.

Проте, за словами Андрія Шипка, цього тижня медичні законопроекти Верховна Рада у будь-якому разі не встигне розглянути, адже в парламенті ще не завершений розгляд судової реформи, наступне питання — пенсійна, яка теж перевантажена поправками. І тільки після розгляду цих реформ — буде медична.

20 вересня на засіданні Комітету ВР з питань охорони здоров’я, було прийнято рішення підготувати звернення та проект Постанови Верховної Ради на підтримку вимог Профспілки працівників охорони здоров’я України.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33699