«

»

Сен 05 2017

Распечатать Запись

Дніпровська лікарня №9 отримала сучасне обладнання для виходжування новонароджених

Дніпровська лікарня №9 отримала дві відкриті реанімаційні системи, дефібрилятори, кувез, апарат штучного дихання. Це та інше сучасне обладнання для виходжування новонароджених передали французькі благодійники. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, це вже 23 партія гуманітарної допомоги з Франції лікарням Дніпропетровщини.

«Вже два роки поспіль лікарні Дніпропетровщини отримують гуманітарну допомогу з Франції. Поставка сучасного обладнання та меблів – результат співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна», – розповів Валентин Резніченко. – Нині надійшов 23-й вантаж благодійної допомоги, його направили до дніпровської лікарні №9».

Щороку у дніпровській лікарні №9 народжується зо три тисячі малюків. Близько 200 з них потребують інтенсивного виходжування, розповіла заступник головного лікаря Ольга Колобова.

«Ми вперше отримуємо таку гуманітарну допомогу. Обладнання вкрай необхідне для наших маленьких пацієнтів, адже у нас народжують жінки з патологіями, зокрема, вадами серця та цукровим діабетом. Ми завжди маємо бути готовими до пологів, іноді – передчасних», – зазначила вона.

Благодійники з Франції передали апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятори, кувез, відкриті реанімаційні системи для немовлят. Останні регулюють температуру тіла новонародженим.

«Останній раз отримували подібне обладнання 15 років тому, за цей час воно застаріло. Дуже вдячні за поставку нового устаткування – воно якісне та сучасне. Кувез та відкриті реанімаційні системи створюють комфортні умови для виходжування недоношених малюків, тут підтримується необхідна вологість та температура повітря», – зазначив завідувач відділення новонароджених дніпровської лікарні №9 Олександр Мухачов.

Лікарня поповнилась також ліжками та матрацами, приліжковими тумбами і столиками для харчування, кушетками, кріслами, вагами для немовлят, інвалідними візками.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс, яка кілька років тому переїхала до Франції з Дніпра.


Нова партія гуманітарної допомоги з Франції


Цього разу — до 9-ї лікарні Дніпра


Обладнання для порятунку новонароджених


Відкриті реанімаційні системи


… кувез


Лікарня не отримувала подібного обладнання зо 15 років


Медики задоволені

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33337