«

»

Авг 30 2017

Распечатать Запись

Реконструйована Петриківська опорна школа зустріне учнів вже першого вересня

У селищі Петриківка Дніпропетровської області завершили реконструкцію опорної школи. Від «старих часів» у будівлі залишили лише стіни, все інше – класи, обладнання та інженерні комунікації – оновили. Навчальний заклад відкриє свої двері для майже 700 учнів вже 1 вересня, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Наші діти мають навчатися у комфортних умовах із сучасним обладнанням. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Тому цьогоріч ми капітально ремонтуємо 5 опорних шкіл у різних районах області», — наголосив Валентин Резніченко.

У Петриківській опорній школі замінили дах, утеплили та розмалювали фасад, замінили вікна і двері, оновили системи освітлення, водо- та теплопостачання. На пришкільній території поклали нову бруківку й облаштували зелену зону.

«На учнів чекають класи з новітнім обладнанням, інтерактивними дошками, два лінгафонних кабінети, два комп’ютерних класи. Це дасть можливість нашим дітям навчатися ще краще», — розповіла директор Петриківської опорної школи Марина Сорока.

Школу реконструювали уперше за 40 років.

«Це одна з 25 шкіл, які ми капітально реконструюємо у 2017 році. Тут облаштували два буккросінги, медіатеку та ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами», — розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Реконструйовану школу відкриють 1 вересня.

«Наступного року моя дитина піде до першого класу і я дуже вдячна команді Валентина Резніченка за те, що син отримуватиме знання в сучасній школі з кабінетами, де є все необхідне обладнання», — поділилась місцева мешканка Наталія Терехова.

У планах команди ДніпроОДА за два роки відремонтувати всі опорні школи області.


Петриківська опорна школа готова зустріти учнів після капремонту


«На учнів чекають класи з новітнім обладнанням, інтерактивними дошками, два лінгафонних кабінети, два комп’ютерних класи», — Марина Сорока


На подвір’ї — нова бруківка


Оновили й зелену зону


«Це одна з 25 шкіл, які ми капітально ремонтуємо у 2017 році», — Юрій Голик


У школі буккросінг із класичною літературою


Та пізнавальними книжками…


«Я дуже вдячна команді Валентина Резніченка за те, що син отримуватиме знання в сучасній школі», — Наталія Терехова


Оновлені класи чекають на учнів

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33241

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.