«

»

Авг 17 2017

Распечатать Запись

Палаючий нікополець Гуденок представляє Україну на найепатажнішому фесті у світі

Поки у Нікополі хтось трощить вогняні скульптури біля краєзнавчого музею, їх «хресний батько», а для деяких і рідний – В’ячеслав Гуденок – летить у США. Ще у червні разом із міською владою його команда проводила у нашому місті другий керамічний симпозіум вогняної скулптури «Скіфія. Скіф та Я».

А вже у серпні Гуденок їде представляти не просто Нікополь, а всю Україну на найепатажніший у світі фестиваль незалежного мистецтва «Burning Man» (США, штат Невада, пустеля Блек-Рок).

Разом з Олександром Овсянко, київським інжинером-будівником, а також групою підтримки наш майстер у межах фестивалю створить вогняну скульптуру від України.

Жити наша команда буде в укранському кемпі під символічною назвою Kurenivka. Приємно, що таким чином козацький дух розповсюдиться аж за океан. Аби українцям було легше знайтись та об’єднатися на цьому шаленому фестивалі, кожному пропонують взяти із собою прапор.

Аби гармонійно вписатися в атмосферу фесту, В’ячеслав пішов на ексцентричний крок та пофабував своє волосся у кислотно-помаранчевий колір. Оце вже вurning мan так вurningмan.

«Фотографій не обіцяю, але з емоціями повернуся», — написав Гуденок на свой сторінці у фейсбуці. Бажаємо нашому гарячому посланцю побільше вражень і вже чекаємо з нетерпінням додому! Хочеться, аби, надихнувшись у США, В’ячеслав з командою у наступному році передав третьому нікопольськогому сиимпозіумі вогняної скульптури тя хоча би маленьку часточку драйву найепатажнішого фестивалю у світі.

Довідка

Фестиваль Burning Man не має єдино визначеної мети свого проведення. Більшою мірою фестиваль створюється самими учасниками — Бернерами (англ. Burners). Організатори закликають до активної участі у фестивалі, відвідування події пасивними спостерігачами не схвалюється. Також не дозволяється пересування територією автомобілем чи мотоциклом, проте дозволяються велосипеди і рухомі інсталяції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33027