«

»

Авг 14 2017

Распечатать Запись

Влада знову спробує вирішити проблему з «Міськгазом»

Зараз в нашому місті відновилась нова хвиля масового відключення квартир від газопостачання з невідомої причини, через що нікопольці скаржаться на роботу газового господарства.
Звичайно, ці питання потребують втручання місцевої влади, яка переймається добробутом та комфортом жителів Нікополя. На початку тижня заступник міського голови Андрія Фісака – Сергій Тихенко провів робоче засідання нещодавно створеної комісії з вивчення питань, пов’язаних з наданням послуг електропостачання та газопостачання населенню на території міста Нікополь. Серед присутніх були представники Міськгазу, обслуговуючих компаній та балансоутримувачі будинків комунальної власності і ОСББ.
Мова йшла про налагодження продуктивної співпраці у вирішенні проблемних питань. Найперше, що стосується газопостачання населенню міста, – комісія займатиметься розробкою діючого алгоритму, який дозволить уникнути відключення газу у абонентів, котрі не мають заборгованості. Це стане можливо завдяки узгодженості дій працівників підприємства з мешканцями будинків. Комісія домовилася про механізми проведення планових та аварійних робіт. У випадку планових відключень газу про це будуть повідомлені всі власники квартир та балансоутримувач.
Якщо ж виникне аварійна ситуація, то саме балансоутримувачі будинків комунальної власності та ОСББ допомагатимуть працівникам підприємства оперативно вирішити проблему. Адже досить часто спеціалісти Міськгазу просто не мають змоги потрапити до квартир нікопольців, щоб усунути або поперед ити аварію. Тоді доводиться залишати без газу ледь не весь під’їзд чи будинок. А налагоджений діалог з мешканцями дозволить уникнути таких ситуацій. У Сергія Віталійовича вже є досвід співпраці з Міськгазом. Будинки по вулиці Барнаульській свого часу теж підвергалися необґрунтованим відключенням.
Звичайно, Міськгаз буде і надалі боротися з боржниками та наполягати на встановленні у квартирах газових лічильників. Але сподіваємося, що інші жителі міста більше не страждатимуть через своїх безвідповідальних сусідів.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32871