«

»

Авг 11 2017

Распечатать Запись

Новини тижня: що зроблено на Дніпропетровщині

Капремонт сільських доріг, реконструкція криворізького дитсадка та екопроект в Марганці. На якій стадії роботи – у щотижневому ТОП-5 ДніпроОДА.

· Дочекалася нового асфальту вулиця Залізнична, яка є головною в селі Новомиколаївка Сурсько-Литовської об’єднаної громади. З якісним покриттям вона вперше за всю історію свого існування.

· Реконструкцію дитсадка №243 у Кривому Розі виконали вже на 90%. У будівлі утепли фасад та підвал, замінили покрівлю, встановили енергозберігаючі вікна, змонтували нові комунікації та систему опалення. Наразі підрядники завершують внутрішні оздоблювальні роботи, облаштовують тіньові павільйони та приводять до ладу територію. Садок буде розрахований на вісім груп, п’ять з них – спеціальні.

· У Сурсько-Литовській об’єднаній громаді Дніпровського району продовжується будівництво нового водоводу. Підрядники проклали майже 20 км труб, встановили три водонапірні вежі, наразі завершують монтаж колодязів. З водою будуть майже 7 тисяч мешканців. Роботи будуть завершені восени 2017-го.

· У Марганці вже на 85% розчистили від мулу та очерету річку Томаківка. Підрядникам залишилося пройти 800 метрів та облаштувати береги. По вулицях, які найбільше потерпали від повеней, змонтували дренажну систему, зробили уклін для водовідведення, змонтували уловлювачі дощової води. Усі роботи мають завершитися цієї осені. Від шкідливої дії води убезпечать домівки 50 тисяч марганчан.

· У Нікопольському районі нового вигляду набув центр селища Червоногригорівка. Тут ремонтують одночасно три дороги. Підрядники вже завершили відновлювати вулицю Ярмарочна та провулок Шкільний, на фініші – вулиця Рибацька. Місцеві кажуть, покриття вищого ґатунку ці дороги не бачили ніколи.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32857