«

»

Апр 21 2017

Распечатать Запись

Гліб Пригунов: «Ми розуміємо вклад бійців на передовій, тому робимо для них все, що в наших силах, аби на мирних територіях був порядок та стабільність»

Волонтерство та доброчинність – показники зрілості громадянського суспільства, це суто українська національна риса. У 2014 році з початком воєнних дій в Україні Дніпро став щитом миру та не дав агресору просунутись вглиб країни. 

Саме у нашому місті сформувалось унікальне явище – добровольчі батальйони. Одним із перших став полк «Дніпро-1», який об`єднав під патріотичними гаслами тисячі патріотів, які не залежно від соціального та матеріального статусу пішли боронити Україну та наш регіон. Сьогодні «Дніпро-1» відзначив свою третю річницю! 

З символічною датою бійців привітав голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, керівництво облдержадміністрації та міста, почесний командир полку Юрій Береза. 

«Події на Сході України – це етап між минулим, коли ми піднялися на захист держави, і майбутнім, коли ми разом будуємо і розвиваємо європейську, гідну державу. Я дякую кожному, хто вступив у добровольчий батальйон та тим, хто допомагав і підтримував їх. Ми розуміємо, який вклад ви робите і сьогодні, відстоюючи порядок та мир на прикордонних територіях. Тому завдання обласної та міської влади – аби наші герої бачили мир та жили стабільно у своїх громадах, домівках та родинах», — звернувся до бійців Гліб Пригунов. 

Голова обласної ради відзначив кращих бійців полку пам’ятними медалями та наручними годинниками. Бійці також отримали відзнаки та подяки від засновника «Дніпро-1» та його почесного командира Юрія Берези, більшість з них , на жаль, – посмертно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/31228