«

»

Апр 20 2017

Распечатать Запись

У Дніпрі запрацювало «військове таксі»

У Дніпрі АТОвці та волонтери вирішили за кермом таксі заробити грошей на позашляховик для 74-го розвідбатальйону. Про це на початку акції #WarTaxi розповів радник голови ДніпроОДА з питань демобілізованих учасників АТО Іван Начовний. 

«Це дуже хороший проект, який ми підтримуємо, щоб в черговий раз привернути увагу громадян до війни на Сході України», — наголосив Іван Начовний.

Він додав, що, незважаючи на існуюче армійське забезпечення, «наші хлопці все-таки потребують необхідних речей», які не можуть отримати від військових відомств. 

«Особливо приємно, що команда ДніпроОДА вчергове з готовністю долучилася до проекту, який працює на вирішення задач в зоні АТО», — наголосив радник очільника області.

Іван Начовний переконаний: подібні акції працюють на те, щоб українські бійці рухалися до перемоги. 

«Чого-чого, а автомобілів в армії не вистачає, тому волонтери роблять все, щоб виправити цю ситуацію», — додав Іван Начовний. 

Насправді, зазначив він, цілком реально в ході акції назбирати грошей на хорошу надійну машину, яка зможе виконувати бойові задачі в зоні АТО рік-півтора. Іван Начовний також наголосив, що подібні акції привертають увагу суспільства до існуючих в зоні АТО проблем. 

«Військове таксі» курсуватиме у Дніпрі три дні, до 22 квітня включно. Замовлення містян прийматимуть учасники АТО та відомі волонтери. Щоб викликати «військове» таксі, треба скористатися інтернет-сервісом Uklon. У графі «деталі замовлення» вказати хештег акції #WarTaxi. Всі зароблені кошти підуть на придбання автівки для фронту.

Акцію започаткувала благодійна організація «Повертайся живим». У вересні її вже провели у Києві, потім незвичне таксі курсувало Львовом. Зібрані на замовленнях кошти також витратили на придбання машин для військових.

Засновник фонду «Повертайся живим» Віталій Дейнега повідомив, що у Дніпрі в якості таксі буде їздити машина, гроші на яку зібрали в ході аналогічної акції у Львові. Після завершення акції цей Nissan буде відправлений у 24-у бригаду. Крім того, додав він, якщо люди вказуватимуть хештег акції #WarTaxi, до них може приїхати інша, звичайна машина — але гроші все одно підуть на потреби армії. 

«Приємний бонус для пасажира — якщо приїде саме ця машина», — додав Дейнега.

За його словами, організатори акції планують придбати для потреб 74-го розвідбату MITSUBISHI Pajero або Nissan Terrano-2 за 60-80 тисяч гривень. 

«Ми з хлопцями з розвідбатальону спілкувалися. Вони підтвердили, що їм така машина дуже потрібна», — сказав Дейнега. 

Наступна акція відбудеться, скоріше за все, в Одесі, де в ролі таксі виступить автівка, придбана за гроші дніпрян. 

Під час поїздки пасажири зможуть розпитати водіїв-АТОвців про фронтові будні. За словами ветерана АТО Кирила Недрі, акція покликана насамперед дати можливість громадянам поспілкуватися з людьми, які пройшли війну на Сході.

«Такий проект насамперед допомагає суспільству поспілкуватися з ветеранами, які дуже хочуть нормального сприйняття з його боку» — сказав Недря

Працюватимуть учасники акції по черзі, загалом — 5 екіпажей. 


Ось таке «військове таксі» три дні буде курсувати Дніпром. За кермом – учасники АТО та волонтери. Вони будуть розвозити містян за призначенням.


Кирило Недря – один з тих, хто вирішив на день змінити свою професію і пересів за водійське кермо. «Такий проект насамперед допомагає суспільству поспілкуватися з ветеранами, які дуже хочуть нормального сприйняття » — сказав він.


Акцію започаткувала благодійна організація «Повертайся живим». Зібрані на замовленнях кошти витратять на придбання машини для 74-го розвідбату.


«Ми з хлопцями з розвідбатальону спілкувалися. Вони підтвердили, що їм така машина дуже потрібна», — підкреслив засновник організації Віталій Дейнега.


«Це дуже хороший проект, який ми підтримуємо, щоб в черговий раз привернути увагу громадян до війни на Сході України», — наголосив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.


Наступна акція відбудеться, скоріше за все, в Одесі, де в ролі таксі виступить автівка, придбана за гроші дніпрян.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/31220