«

»

Ноя 02 2012

Распечатать Запись

Обласна влада ставить перед міськими та селищними головами області завдання привести місцеве самоврядування регіону у відповідність до кращих європейських стандартів

В рамках дворічного проекту «Сталий розвиток малих міст Дніпропетровської області», який реалізується обласною радою спільно з Фондом Ганса Зайделя та Центром європейського менеджменту, у Дніпропетровську 1-2 листопада відбувся останній у поточному році семінар для 19 міських голів малих міст і селищних голів регіону.

У рамках семінару з доповідями виступили керівник управління нерухомості баварського міста Регенсбург, експерт Фонду Ганса Зайделя Гунтер Шрьодер та Голова правління Інституту врядування Анатолій Чемерис. В процесі навчання було розглянуто питання організації міжмуніципальної співпраці з метою вирішення проблем очистки води, каналізування та очистки стоків у малому місті/селищі. Учасники семінару мали змогу ознайомитись з німецьким досвідом очистки питної води, каналізування міста, управління каналізаційними мережами та спорудами і страхування у практиці управління містом.

— Проведення семінарів представниками баварської управлінської школи, кращої в Європі, дозволяє керівникам місцевого самоврядування Дніпропетровщини освоювати нові практики, застосовувати міжнародний досвід місцевого розвитку на своїх територіях, — зазначив голова обласної ради Євген Удод. — З лютого поточного року проведено вже сім таких семінарів та виїзний практикум на території Київської області. Їх учасники разом моделювали різні муніципальні проблеми – від утилізації твердих побутових відходів до налагодження водозабезпечення. Баварські управлінці пропонували свої варіанти вирішення питань, ділилися досвідом, підказували найкращі шляхи розв’язання ситуацій на територіях міст та селищ нашого регіону.

Усі теми, що розглядаються в ході семінарів, максимально наближені до місцевих реалій. Завдання цих зустрічей – навчити місцевих керівників ефективно вирішувати усі питання місцевого розвитку, грамотно будувати й реалізовувати стратегічні плани розвитку своїх територій, — підкреслив Євген Удод.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/3026