«

»

Ноя 01 2012

Распечатать Запись

На Дніпропетровщині у 2012 році більш ніж на 60% збільшилась заробітна плата медичним сестрам Центрів первинної медико-санітарної допомоги

У 2012 році середня заробітна плата медичних сестер, які працюють в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини у порівнянні з минулим роком збільшилась більш ніж на 60% і наразі складає 2575 грн.

«У рамках модернізації охорони здоров`я на Дніпропетровщині створюються комфортні умови для роботи медичних працівників. Це стосується і проведення ремонтних робіт в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини, і оснащення медичних закладів новим обладнанням та технікою, і підвищення заробітної плати як лікарям, так і середньому медичному персоналу. У цьому році згідно з постановою КМУ №209 заробітна плата медсестер амбулаторій сімейної медицини за рахунок державної субвенції збільшена більш ніж у півтори рази – з 1,5 тис грн до 2,5 тис грн і залежить від обсягу виконаної роботи», — сказала заступник начальника головного управління охорони здоров`я Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лугова.

У 2011 році заробітна плата середнього медичного персоналу Центрів первинної медико-санітарної допомоги складала 1579 грн, у 2012 році вона збільшилась на 61% та складає 2575 грн.

Крім того, у рамках програм «Місцевих стимулів» для медичних сестер передбачено забезпечення безкоштовним проїздом у громадському транспорті, мобільним зв`язком, навчання за фахом «медсестра загальної практики – сімейної медицини».

Наразі на Дніпропетровщині середній медичний персонал проходить підготовку у 5 вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації: Дніпропетровському базовому медичному училищі, Дніпродзержинському медичному училищі, Криворізькому медичному коледжі, Павлоградському медичному училищі та Нікопольському медичному училищі.

На сьогодні в області працюють понад 1200 медсестер загальної практики – сімейної медицини.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/3015