«

»

Окт 22 2012

Распечатать Запись

12 жовтня відбулося засідання 23-ї позачергової сесії Нікопольської міської ради

Під час засідання сесії депутати надали згоду на прийняття 7-ми легкових автомобілів марок «Нива» та «GEELY CK-2» для медичного обслуговування населення вдома зі спільної власності територіальних громад міст, сіл і селищ Дніпропетровської області у комунальну власність територіальної громади Нікополя.

На розгляд депутатів виносилось питання щодо надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним категоріям населення.

Затвердили народні обранці і зміни №1 до Статуту КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги». Постійною комісією міської ради з питань законності, правопорядку, захисту прав споживачів та мобілізаційної роботи було підготовлено рішення щодо затвердження списку присяжних в кількості 14 осіб.

Потім депутати перейшли до розгляду блоку земельних питань. Зокрема, вони надали згоду ДП «Запорізький річковий порт» судноплавної компанії «Укррічфлот» на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж водоохоронної зони та прибережної захисної смуги в районі вул.Крупської,26.

Також депутати продовжили термін роботи тимчасової комісії міської ради, яка займається вивченням питань повернення у територіальну власність спортивних об’єктів. Затвердили зміни до Програми розвитку ЖКГ на 2012 рік.

Протягом засідання сесії було прийнято рішення щодо участі в обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. У разі перемоги в конкурсі, в Нікополі будуть встановлені 14 камер вуличного відеоспостереження, які допоможуть в охороні громадського порядку. Також при формуванні міського бюджету на 2013 рік будуть передбачені кошти на співфінансування вказаного проекту.

Під час сесії надійшло чимало скарг від депутатів стосовно роботи Нікопольського управління газового господарства. Його начальник Іван Ковтонюк розповів присутнім про механізм заміни газових приборів, їх встановлення та розцінки за надані послуги. Аби детальніше розібратися в ситуації, яка склалася навколо роботи підприємства (до депутатів щодня приходить чимало нікопольців зі скаргами на діяльність управління), при міській раді була створена тимчасова комісія, яка вивчатиме питання взаємодії підприємства зі своїми абонентами. Діятиме комісія з 15 жовтня 2012 по 30 травня 2013 року. Головою комісії обрано Олексія Алюшина.

Заслухавши і розглянувши всі питання, що ввійшли до порядку денного, сесія завершила свою роботу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2928