«

»

Окт 22 2012

Распечатать Запись

18 жовтня відбулася зустріч міського голови Руслана Токаря з підприємцями ринку «Кристал»

Міська влада продовжує реалізацію програми повернення в комунальну власність об’єктів, які незаконно було передано у приватне користування.

У вересні право постійного користування земельною ділянкою, на якій знаходиться ринок «Кристал» (колишній «Венеція»), було закріплене за КП «Міське ринкове господарство». Раніше ця територія перебувала в оренді приватної компанії.

Під час зустрічі, яка пройшла за участю підприємців і міського голови, директор КП «Міське ринкове господарство» Володимир Пінчук підкреслив, що тепер, коли ринок перейшов у комунальну власність, є перші позитивні результати, завдяки яким покращилися умови праці. Наприклад, для тих, хто веде свою підприємницьку діяльність на ринку, в 2 рази знизився розмір оплати за користування торговим місцем, відновлено та модернізовано енергопостачання ринку, поступово ліквідується стихійна торгівля. З управлінням архітектури проведені консультації щодо подальшої реконструкції і благоустрою території ринку.

— Перші кроки, спрямовані на поліпшення роботи ринку вже зроблені. Тепер наше завдання провести його реконструкцію: поставити на баланс ларьки, упорядкувати територію і відремонтувати дорогу, — сказав Руслан Токар.

У свою чергу, підприємці ринку «Кристал» дали позитивну оцінку змінам, які сприятимуть активній життєдіяльності ринку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2926