«

»

Окт 05 2012

Распечатать Запись

Президент України Віктор Янукович відкрив на Дніпропетровщині найбільший у Східній Європі електросталеплавильний комплекс «Інтерпайп сталь»

 

Президент України Віктор Янукович відкрив у Дніпропетровську надсучасний та найбільший у Східній Європі електросталеплавильний комплекс «Інтерпайп сталь». Це перший за останні 40 років, збудований на території України, металургійний завод. Загальна вартість проекту складає понад 700 млн дол США.

Президент України Віктор Янукович відзначив високий рівень технологій та екологічних стандартів металургійного заводу «Інтерпайп сталь».

«Найсучасніші технології, які будуть використовуватися на підприємстві, дозволять значно скоротити шкідливі викиди в навколишнє середовище, що дуже важливо для Дніпропетровської області як промислового регіону з великим екологічним навантаженням. Нове виробництво базуватиметься на принципах енергоефективності. Йдеться про технології, які дозволять мати високоякісну продукцію за дуже хорошою конкурентною собівартістю. Це те, що нам треба практично запроваджувати в усій галузі», — сказав Віктор Янукович.

«У рамках Програми реформ нашого Президента Віктора Федоровича Януковича та Комплексної стратегії розвитку регіону на Дніпропетровщині системно реалізуються проекти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності продукції. Тому особлива увага приділяється саме  високотехнологічним проектам, яким є відкритий сьогодні найбільший у Східній Європі електросталеплавильний комплекс «Інтерпайп сталь». Сучасний сталеплавильний комплекс повністю відповідає світовим стандартам з енергозбереження та екологічної безпеки. Потужність підприємства дозволяє використовувати нові прогресивні технології у виробництві сталі на рівні міжнародних стандартів. Зокрема повністю замінити застаріле мартенівське виробництво сталі сучасним електроплавильним», — сказав губернатор Олександр Вілкул.

Реалізація проекту дозволить створити понад 600 нових робочих місць із середньою заробітною платою одного працівника заводу — близько 5,5 тис грн на місяць.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2802