«

»

Окт 04 2012

Распечатать Запись

Олександр Вілкул провів офіційну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем

Олександр Вілкул провів офіційну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем та Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк Клаусом Циллікенсом. Це одна з перших регіональних поїздок новопризначеного посла Німеччини в Україні Крістофа Вайля. Під час  зустрічі мова йшла про залучення німецьких інвестицій в економіку Дніпропетровського регіону та співробітництво в освітній і культурній сферах. Губернатор привітав представників німецької делегації з національним святом – Днем Об’єднання Німеччини.

«Дніпропетровщина посідає  перше місце серед областей України за обсягом прямих іноземних інвестицій. Наразі він становить понад 8,2 млрд доларів США. Більша частина цього обсягу – 4,6 млрд доларів США — інвестиції з Німеччини – головної економіки Європейського Союзу. Це є основою для подальшого розширення, поглиблення і зміцнення економічної співпраці Дніпропетровської області та України з Німеччиною. Дніпропетровщина відкрита до реалізації разом з ФРН взаємовигідних проектів у торгівельно-економічній, науково-технічній і культурній сферах», — сказав губернатор Олександр Вілкул.

За перше півріччя 2012 року зовнішньоторговельний оборот Дніпропетровської області з Німеччиною склав понад 315 млн дол США. Це майже на 19% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

«Ми дуже зацікавлені у тому, щоб Україна продовжувала свій європейський шлях. Ви зазначили, пане губернатор, наскільки важливим для Дніпропетровської області є європейський вектор. І я буду робити усе можливе, аби підтримувати вас на цьому шляху. Символічно, що День німецької єдності ми святкуємо саме на Дніпропетровщині. Це підтверджує те, що ми приділяємо вашому регіону особливе значення —  і в економічному, і в культурному плані», — сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістоф Вайль.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2789