«

»

Сен 27 2012

Распечатать Запись

У Жовтих Водах Олександр Вілкул відкрив сучасний ігровий дитячий майданчик

У рамках створення скверу імені 80-річчя Дніпропетровської області у Жовтих Водах Олександр Вілкул відкрив сучасний ігровий дитячий майданчик – це вже 530-й дитячий майданчик в області, який встановлпено в рамках губернаторської програми.

Також у рамках створення скверу імені 80-річчя Дніпропетровської області в Жовтих Водах губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул та члени колегії облдержадміністрації, в тому числі керівники всіх міст і районів регіону висадили 60 саджанців дерев каштанів і липи.

«Цього року ми святкуємо 80-річчя Дніпропетровської області. Це час перемог та здобутків. У новий етап Дніпропетровщина входить з новими досягненнями. На честь 80-річчя області протягом 2012 року вводяться в експлуатацію нові дороги, садки, школи, житло, медичні установи, газо- і водопроводи, об’єкти житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери. У містах та районах регіону створюються нові парки, алеї, сквери та вулиці, які носять почесне ім’я 80-річчя Дніпропетровської області. Все це — рідному регіону і його працьовитим жителям», — сказав Олександр Вілкул.

Губернатор зазначив, що наразі носять почесне ім’я 80-річчя області вулиці та провулки Дніпропетровську, Вільногірська, Павлограду, Покровського та Дніпропетровського районів. Створено парки, алеї та площі 80-річчя області у Дніпродзержинську, Жовтих Водах, Першотравенську, Орджонікідзе, Синельниковому, Нікополі, Тернівці та ще у 13 районах Дніпропетровщини — Верхньодніпровському, Криничанському, Петриківському, Магдалинівському, П’ятихатському, Криворізькому, Межівському, Нікопольському, Павлоградському, Петропавлівському, Царичанському, Новомосковському, Широківському.

Сквер імені 80-річчя Дніпропетровської області в Жовтих Водах був закладений у День закоханих 14 лютого 2012 року з ініціативи губернатора Олександра Вілкула на території третього мікрорайону в зоні новобудов, яка потребувала благоустрою. Наразі тривають заключні роботи облаштування цього скверу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2717