«

»

Сен 07 2012

Распечатать Запись

На Дніпропетровщині з робочою поїздкою перебуває Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко

7-8 вересня на Дніпропетровщині з робочою поїздкою перебуватиме Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

У рамках робочої поїздки відбудеться зустріч Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка та голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Вілкула.

Міністр закордонних справ України візьме участь у найбільшому в Україні міжнародному бізнес-форумі «Інвестиційна хвиля-2012», ініційованому губернатором Дніпропетровщини Олександром Вілкулом. Форум присвячений презентації інвестиційного потенціалу України та Дніпропетровщини. Під час форуму інвестору презентовано портфель реальних пропозицій для інвестування в регіон. Пропозиції розроблені Дніпропетровським інвестиційним агентством, що займається розробкою проектів та адресно супроводжує кожен проект.

На форумі будуть проведені сесії з розробки заходів із покращення інвестиційного клімату в Україні. У заході візьмуть участь понад 90 закордонних інвестиційних та промислових компаній і організацій, а також представники дипломатичних та торгових місій з Європи.

Наступного дня Костянтин Грищенко візьме участь у першому за межами країн ЄС міжнародному міжрегіональному форумі, присвяченому співробітництву в рамках проекту «Східне партнерство ЄС», за участю представників європейських регіонів. У форумі візьмуть участь генеральний секретар Асамблеї Європейських Регіонів Паскаль Гьорген, депутат Європейського парламенту Милослав Рансдорф (Чехія), генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини в Донецьку – Клаус Ціллікенс, генеральний консул Республіки Польща у Харкові – Ян Гранат, генеральний консул Республіки Білорусь Валентин Філіпчік, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, віце-маршалок сеймику воєводства Нижня Сілезія (Республіка Польща) Єжи Тутай, українські та закордонні експерти, представники регіональної та місцевої влади, бізнесу та громадянських організацій України, країн ЄС та країн-учасниць «Східного партнерства ЄС».

Також у п’ятницю на Дніпропетровщині пройде нарада присвячена розвитку експортного потенціалу регіону та України, у якій візьмуть участь Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул та керівники підприємств — основних експортерів регіону.

Учасники наради обговорять перспективні напрямки розширення географії експорту продукції підприємств Дніпропетровської області, їх економічні можливості та перспективи розвитку, перешкоди у питанні посилення присутності продукції на світових ринках.

Після наради буде підписано перший в Україні Меморандум між Міністерством закордонних справ України та Дніпропетровською облдержадміністрацією щодо перспективних напрямів співробітництва у зовнішньоекономічній сфері, механізму завчасного попередження та оперативного реагування на виклики та загрози діяльності українських підприємств на зовнішніх ринках.

Також Костянтин Грищенко відвідає провідні підприємства Дніпропетровської області — Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова, Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат та Східний гірничо-збагачувальний комбінат.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2574