«

»

Ноя 09 2015

Распечатать Запись

Дніпропетровщина запустила ще півсотні електронних послуг

На цьому тижні на порталі iGov.org.ua для Дніпропетровської області з’явилося ще 53 електронні адмінпослуги. Відтепер мешканці регіону можуть користуватися 110 послугами в режимі он-лайн. Це найбільше кількість в Україні, повідомив радник голови облдержадміністрації Юрій Голик під час щотижневого публічного звіту.

«Керівник області Валентин Резніченко поставив завдання до кінця року перевести в електронний вигляд 80% всіх адмінпослуг. Ми йдемо чітко за графіком, навіть трохи його випереджаючи, і разом з IT-волонтерами виконаємо завдання. Електронні послуги дуже важливі, бо спрощують життя людей та в десятки разів знижують корупцію», — наголосив радник голови ОДА.

Відтепер на Дніпропетровщині не виходячи з дому можна отримати витяг з реєстру платників податків, довідку про відсутність заборгованості в бюджет, зареєструвати громадське об’єднання та багато іншого.

«iGov є і треба ним користуватися. Кожен повинен зрозуміти — реформи і боротьба з корупцією починаються з нас. Звичайні люди, ІТ волонтери провели реформу в наданні адмінпослуг. Вони жителі Дніпропетровщини. І ми пишаємося цими людьми. Запрошую кожного долучитися до реформування регіону та країни», — додав радник очільника регіону.

З ініціативи очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровщина крок за кроком переходить в режим онлайн. Вже має 110 електронних адмінпослуг. Легко, в кілька натисків мишкою, держслужбовці переводять в електронний вигляд свої закупівлі. Все Prozorro. Цього тижня на сайті ОДА почав працювати окремий портал петицій – e-petition.dp.gov.ua. Тепер подати колективне звернення до очільника регіону просто.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/23581