«

»

Июл 17 2012

Распечатать Запись

Дніпропетровщину відвідав експерт Світового банку з метою оцінки ходу реформування системи охорони здоров`я

З ознайомчим візитом на запрошення Міністерства охорони здоров`я України Дніпропетровську область відвідав експерт Світового банку Модесто Мартінез. З метою надання технічної допомоги в ході реформування медичної галузі міжнародний експерт побував у лікувальних закладах області та оцінив ситуацію на місцях.
Модесто Мартінез за спеціальністю – сімейний лікар, тому особливу увагу він приділив реорганізації первинної ланки надання медичної допомоги, а саме впровадженню інституту сімейної медицини. Пан Мартінез відвідав амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у Новомосковську та Новомосковському районі. Він побував і в лікарнях району, які надають вторинну спеціалізовану медичну допомогу.
Крім того, міжнародний експерт відвідав обласну клінічну лікарню ім. І.І. Мечникова та обласну дитячу клінічну лікарню, де зміг ознайомитися з організацією надання висококваліфікованої медичної допомоги жителям області.
Експерт Модесто Мартінез оцінив організацію надання онкологічної та психіатричної допомоги для населення Дніпропетровщини, відвідавши обласний клінічний онкологічний диспансер та обласну клінічну психіатричну лікарню.
Під час візиту до Дніпропетровського регіонального перинатального центру пан Мартінез відзначив високу якість надання перинатальної допомоги матерям та дітям Дніпропетровщини.
Після завершення моніторингу медичних закладів Модесто Мартінез дав позитивну оцінку того, що побачив та висловив побажання подальшої співпраці. Остаточні висновки візиту експерту Світового банку будуть відомі в жовтні 2012 року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2246