«

»

Май 18 2015

Распечатать Запись

Проблеми жителів Новопавлівки почали вирішувати

Вирішення проблеми підтоплення на Новопавлівці, нарешті, зрушило з «мертвої точки». Нагадаємо, що очільник міста Андрій Фісак у минулому місяці особисто поспілкувався з мешканцями цього району та оцінив проблему. Після його візиту вже здійснено декілька позитивних кроків, аби допомогти людям боротись з підтопленням.

Під час зустрічі у квітні керівника міста Андрія Фісака з мешканцями Новопавлівки люди розповіли йому про свої багаторічні проблеми з підтопленням, які у нинішньому році загострились через велику кількість опадів. Дренажні свердловини, які качають воду, не справлялись з такою кількістю води. Канал, по якому вона стікає із насосних систем, був забруднений та захаращений, тому гальмував процес проходження води до водосховища. З огляду на таку ситуацію, люди залишались у «водяній пастці». Вода з каналу витікала через верх та підтоплювала городи, а у підвалах — сягала позначки півтора метри.

Тоді очільник міста поставив завдання працівникам водоканалу — якнайшвидше прочистити канал. Виявляється цього не робили жодного разу з часів його будівництва, тобто протягом 10 років. Робітники комунального підприємства оперативно взялися за роботу і вже за 4 дні вичистили від бруду 173 метри каналу. Тепер вода по ньому стікає безперешкодно, і не потрапляє на земельні ділянки. Віра Кошель — голова квартального комітету № 32, що на Новопавлівці, від імені всіх жителів кварталу, подякувала за це працівникам водоканалу та місцевій владі.

Та головне рішення, яке було прийняте керівництвом міста для пониження рівня води, – це буріння нових вертикальних свердловин, які дадуть змогу всій системі працювати потужніше. Для цього на сесії міськради були виділені необхідні кошти для у розмірі 40 тисяч гривень на проектні роботи та 650 тисяч гривень — на дренажні системи.

За ловами начальника управління ЖКГ Ірини Сандул, вже укладено договір з дніпропетровською фірмою, котра займатиметься розробкою проекту реконструкції водо- знижувальних свердловин на Новопавлівці.

Вже влітку спеціалісти мають приступити до виконання безпосередніх робіт по встановленню вертикальних дренажних свердловин. Тобто, місцева влада зробила все можливе, аби жителі цього району не залишились на одинці з бідою.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/22352